MIASTECZKO EKOLOGICZNE – MIRÓW

W Mirowie – naszym nowym ośrodku, uczestnicy zajęć korzystają z bazy noclegowej Gościńca Orlik pięknie położonego pod zamkiem w Mirowie. Uczestnicy zajęć mieszkają w  pokojach 2-5 osobowych każdy z łazienką, natomiast żywią się ( śniadanie, obiad, kolacja ) w restauracji Gościńca Orlik. Zakwaterowanie do pokoi następuje zaraz po przyjeździe grupy lub po obiedzie w przypadku gdy rano pokoje opuszcza inna grupa. Wykaz pokoi możemy przesłać wcześniej ( zazwyczaj z kilkudniowym wyprzedzeniem ) grupie pod warunkiem podanie podziału na płeć zarówno uczniów jak i opieki ). Szczegóły w tej sprawie najlepiej uzgadniać z recepcją Gościńca Orlik – dane kontaktowe poniżej.

W okolicy ośrodka do dyspozycji naszych grup mamy: dużą wiatę na ok 100 osób z dużymi terenami zielonymi, gdzie można pograć np. w piłkę oraz salę dydaktyczną – dyskotekową.

Warsztaty odbywają się w pobliskiej okolicy ośrodka lub na terenie samego ośrodka.  W ostatni dzień po śniadaniu i wykwaterowaniu i wyprowiantowaniu opuszczamy zazwyczaj ośrodek ( chyba, że pada to zajęcia odbywają się w ośrodku ) i jedziemy na wycieczkę autokarową – najczęściej do pobliskich Podlesic, gdzie udajemy się do Obszaru Natura 2000 – Ostoja Kroczycka.

Więcej na temat ośrodka na stronie www:

GOŚCINIEC ORLIK:  www.gosciniecorlikwmirowie.pl

GOŚCINIEC ORLIK;  Mirów 38, 42-320 Niegowa

tel  502 482 905,  e-mail: gosciniecorlikwmirowie@onet.pl