Ośrodek w Olsztynie położony jest w lesie naprzeciw olsztyńskiego zamku. Został oddany do użytku w 2013r wiec jest to całkiem nowy obiekt o wysokim standarcie. Składa się z restauracji na ok 200 miejsc, kawiarni na ok 80 osób, pokoi noclegowych na 130 osób ( zarówno mniejszych 2-4 os jak i większych 5-8 os, każdy z łazienką ). Ponadto ma 3 sale: duża konferencyjna na 200 miejsc i mała konferencyjna na 80 miejsc. Dla potrzeb grup mamy 2 sale dydaktyczne i duży magazyn z materiałami i sprzętem do zajęć. Ponad to w otoczeniu jest boisko do piłki nożnej i siatkówki oraz ognisko i domek grilowy jak również 2 place zabaw wraz z altanką oraz kawiarnia, gdzie np. można napić się kawy.

Również do zajęć z dziećmi i młodzieżą wykorzystujemy za niewielka odpłatą Park Linowy znajdujący się na terenie ośrodka ( łatwa trasa Junior dla młodszych dzieci oraz trudniejsza Tarzan dla starszych dzieci  i młodzieży ). Ponadto blisko bo 10 min pieszo od ośrodka jest ciekawy Rynek Olsztyński, gdzie uczestnicy mogą kupić różne pamiątki jurajskie i zrobić zakupy spożywcze.

Zakwaterowanie do pokoi następuje zaraz po przyjeździe grupy lub po obiedzie w przypadku gdy rano pokoje opuszcza inna grupa. Wykaz pokoi możemy przesłać wcześniej ( zazwyczaj z kilkudniowym wyprzedzeniem ) grupie pod warunkiem podanie podziału na płeć zarówno uczniów jak i opieki ). Szczegóły w tej sprawie najlepiej uzgadniać z recepcją Jurajskiego Olsztyna – dane kontaktowe poniżej.

Więcej na temat ośrodka na stronie www:

JURAJSKI OLSZTYN:  www.jurajskiolsztyn.pl

JURAJSKI OLSZTYN; Olsztyn 42-256, ul. Karłowatej Sosny 4

tel: 502 465 019; email: biuro@jurajskiolsztyn.pl